Bazénový odvlhčovač AMCOR D950

Záruka 2 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
44 kg
Elektrický příkon
1 400 W
Průtok vzduchu
880 m3/hod
Odvlhčovací výkon
77 l/24h
Rozsah teplot
7–35 °C
Pracovní vlhkost
20–100 % RH
Chladivo
R 407c
Krytí
IP
Rozměry (d x š x v)
660 x 750 x 345 mm
Zpětné získávání energie
2100 W

Popis

Bazénový vysoušeč Amcor D 950 je vyroben z kvalitního korozi odolného materiálu. Je konstruován tak, že vzdušnou vlhkost odstraňuje na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu umí podle potřeby udržet mezi 20-80%. Součástí výbavy odvlhčovače D 950 E je automatické odmrazování. Díky jednoduché instalaci a údržbě lze odvlhčovač použít jak ve starších, tak v nově budovaných prostorách.

Odvlhčovač D 950 je moderní zařízení, které vás okamžitě osloví nejen vzhledem, ale i skvělými parametry. Je určeno pro postavení na podlahu i k zavěšení na zeď. Odvlhčovač je vybaven elektronickým nastavením požadované vlhkosti s zobrazením skutečné vlhkosti a dvourychlostním ventilátorem. Odvlhčovač jde doplnit o externí humidistat a přepínač otáček. Lamely, kterými proudí odvlhčený vzduch, jsou směrovatelné. Přístroj je vybaven indikátorem elektrického napájení. Díky příjemnému vzhledu se hodí i do nejluxusnějších prostor.

Bazénový odvlhčovač Amcor D950 je nezbytný pro vnitřní bazény, u kterých není zřízena vzduchotechnika. Odstraňuje ze vzduchu vlhkost, zamezuje kondenzaci vodní páry na stěnách a oknech, a odstraňuje tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovač mužete užít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu, nejen v bazénech. Odvlhčovač Amcor D 950 E je vybaven prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšuje čistotu vzduchu.

  • kondenzační vysoušeč vzduchu na principu tepelného čerpadla se zpětným získáváním energie 
  • výtlak suchého ohřátého vzduchu
  • nasávání vlhkého vzduchu 
  • antivibrační gumové podložky (na zadním panelu)
  • přepínač rychlosti proudění vzduchu
  • regulátor vlhkosti vzduchu
  • vývod kondenzované vody (na zadním panelu) 
  • zabudovaný vlhkoměr
  • elektronické řízení
  • měděné trubky s hliníkovými lamelami

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Josef Popelka
16. února 2015 Odpovědět

Dobrý den.
Prosím vás scháním odvlhčovač pro domácí velnes o rozměru 7X4metry kde bude vířivka,parní sauna a sprcha. Jaký byste mi doporučil odvlhčovač a popřípadě zda by jste mi zaslal i technické informaci kvůli připravenosti odvodu kondenzátu,když mám doma vodaře.
Děkuji Popelka

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody