Bazénový odvlhčovač AMCOR D750 Economic

Záruka 2 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
21 kg
Objem nádrže
6,5 l
Elektrický příkon
550 W
Průtok vzduchu
300 m3/hod
Odvlhčovací výkon
16 l/24h
Rozsah teplot
10–35 °C
Pracovní vlhkost
20–100 % RH
Chladivo
R 134a
Rozměry (d x š x v)
390 x 612 x 270 mm

Popis

Odvlhčovač Amcor D750 Economic je z kvalitního nekorodujícího materiálu. Princip odvlhčování je obdobný tepelnému čerpadlu, ve výparníku odvhlčovače dochází k odpařování chladiva, které tím odebírá teplo. Na ochlazeném tělese pak kondenzuje vzdušná vlhkost. Vlhkost vzduchu dokáže odvlhčovač podle potřeby udržet v rozmezí 20 - 80 %. Při optimálních podmínkách je schopen odvlhčit až 16 litrů denně. 

Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít ve starších i v nově budovaných prostorách.

Bazénový odvlhčovač D750 Economic je moderní zařízení s příjemnou vnější úpravou. Váží pouhých 21 kg a je vybaven kolečky a výsuvným držadlem. Kondenzát je možno zachycovat do zásobníku na zkondenzovanou vodu nebo ho lze odvádět nepřetržitě hadicí mimo odvlhčovač.

Odvlhčovač Amcor je vhodný pro vnitřní bazény, bez vzduchotechniky. Odstraňují příčinu vzniku plísní tím, že ze vzduchu odstraňuje vlhkost a zamezuje kondenzaci páry na oknech a stěnách. Odvlhčovače Amcor lze využít nejen v bazénech, ale všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry, tím zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

  • economic ovládání
  • výtlak vzduchu
  • zásobník vody
  • výklopné držadlo

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody