Bazénový odvlhčovač AMCOR D750

Záruka 2 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
21 kg
Objem nádrže
6,5 l
Elektrický příkon
700 W
Průtok vzduchu
350 m3/hod
Odvlhčovací výkon
30 l/24h
Rozsah teplot
10–35 °C
Pracovní vlhkost
20–100 % RH
Chladivo
R 134a
Rozměry (d x š x v)
390 x 612 x 270 mm

Popis

Odvlhčovač Amcor D750 je z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jeho konstrukce funguje na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu dokáže podle potřeby udržet v rozmezí 20 - 80 %. Při optimálních podmínkách je schopen odvlhčit až 30 litrů denně. 

Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít v nově budovaných i starších prostorech.

Bazénový odvlhčovač D750 je moderní zařízení s příjemnou vnější úpravou. Váží pouhých 21 kg a je vybaven kolečky a výsuvným držadlem. Kondenzát je možné zachycovat do zásobníku na zkondenzovanou vodu nebo je možné ho odvádět hadicí mimo odvlhčovač.

Odvlhčovač Amcor D750 je vhodný pro vnitřní bazény, bez vzduchotechniky. Odstraňují příčinu vzniku plísní tak, že odstraňuje vzdušnou vlhkost a zamezuje kondenzaci páry na stěnách a o oknech. Odvlhčovač Amcor lze využít nejen v bazénech, ale všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Odvlhčovače jsou vybaveny protiprachovými filtry, tím zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

  • economic ovládání
  • výtlak vzduchu
  • zásobník vody
  • výklopné držadlo

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody