Bazénový odvlhčovač Remko SLN 85

Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hlučnost (A) / 7m
47 dB
Hmotnost
77 kg
Elektrický příkon
1 800 W
Průtok vzduchu
900 m3/hod
Odvlhčovací výkon
104 l/24h
Proud
8 A
Rozsah teplot
10–36 °C
Určeno pro prostor
40–60 m2
Pracovní vlhkost
40–100 % RH
Rozměry (d x š x v)
294 x 1483 x 700 mm
Země původu
Německo

Popis

Bazénový odvlhčovač Remko SLN 85 je lehčí a méně hlučná verze vycházející z osvědčené řady SLE. Hlavní předností je technické řešení, kdy samotný odvlhčovač může být umístěn mimo odvlhčovanou místnost, vlhký i vysušený vzduch je přiváděn resp. odváděn průchodkou ve stěně. Odvlhčovač je vyroben z odolného nekorodujícího materiálu. Princip odvlhčování se nijak neliší od běžných kompresorových odvlhčovačů - pracuje na principu tepelného čerpadla. Není problém udržet vlhkost vzduchu podle potřeby v rozmezí 40 - 100%. Při optimálních podmínkách je schopen odvlhčit až 104 litrů za 24 hodin.

Bazénový odvlhčovač Remko SLN 85 je moderní zařízení s pěkným designem. Zkondenzovaná voda je odváděna sapospádem nepřetržitě hadicí např. do výlevky. Součástí výbavy odvlhčovačů Remko je automatické odmrazování.

Bazénový odvlhčovač Remko SLN 85 je vhodný pro vnitřní bazény, bez rozvodu vzduchotechniky. Odstraňuje příčiny vzniku plísní tím, že ze vzduchu odebere vlhkost a zamezuje kondenzaci páry na oknech a stěnách. Odvlhčovače Remko lze využít nejen v bazénech, ale všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vlhkostí vzduchu - skladovací prostory, sportovní studia, muzea. Odvlhčovače mají také protiprachové filtry,  zároveň s odvlhčením zlepšují také čistotu vzduchu.

  • Až o 60% hospodárnější než běžné větrání a vytápění
  • Moderní design
  • Velice tichý provoz
  • Vestavěný hygrostat
  • Zamezuje tvoření spór a plísní
  • Zabraňuje kondenzaci vody na oknech, stěnách a nábytku
  • Bezproblémový trvalý provoz

Jako doplňkové příslušenství je k bazénovým odvlhčovačům Remko řady SLN možné dokoupit (cenu příslušenství Vám rádi řeknou naši obchodní zástupci):

  • sada pro vedlejší prostor SLN
  • elektronické dálkové ovládání s LCD displejem pro nastavení a indikaci teploty a vlhkosti včetně přípravy zařízení

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody