Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720

SLEVA 17%
Dárek
Záruka 3 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hlučnost (A) / 7m
46 dB
Hmotnost
12 kg
Objem nádrže
5 l
Elektrický příkon
415 W
Průtok vzduchu
150 m3/hod
Odvlhčovací výkon
20 l/24h
Rozsah teplot
5–35 °C
Určeno pro prostor
40–45 m2
Pracovní vlhkost
35–90 % RH
Barva
bílá
Chladivo
R 290
Kompresor
rotační
Rozměry (d x š x v)
410 x 210 x 550 mm
Země původu
Čína

Popis

Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720 s možností pevného vyvedení kondenzátu a uhlíkovým filtrem. Kromě domácností najde uplatnění i na menších stavbách, ve vlhkých suterénech, v sušárnách, při malování atp. Hodí se pro prostory do 45 m2. Od ostatních domácích odvlhčovačů vzduchu stejného odvlhčovacího výkonu se odlišuje především nižším příkonem a digitálním displejem zobrazujícím aktuální vlhkost vzduchu.

Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720 v bodech:

  • Digitální displej s ukazatelem aktuální vlhkosti a teploty vzduchu
  • Aktivní uhlíkový filtr odstraňující zápach
  • Lehce přemístitelný díky kolečkům
  • Kompaktní
  • Atraktivní design vhodný do interiéru
  • Plastové provedení
  • Průhledná nádržka na vodu
  • Zvuková a světelná signalizace plné nádrže

*) při teplotě 30 °C a vlhkosti 80%

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Video

Diskuze

Robert Pospíchal
27. září 2012 Odpovědět

Rád bych se zeptal jestli lze sehnat vysoušeč(odvlhčovač) do 5000,-Kč včetně DPH, který má stejné výkonostní parametry jako desa721... Potřebuji odvlhčovat svou provozovnu o ploše cca 80m2 kterou mám ve sklepních prostorech...Děkuji za info.

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
27. září 2012 Odpovědět

K této částce se při daném výkonu nelze, bohužel, ani přiblížit. Kdyby šlo o částku bez DPH, nebo o třetinový prostor, tak už by to takový problém být neměl.

Rudolf Macho
21. listopadu 2012 Odpovědět

Odvlhčovač vzduchu MASTER DH720 je vybaven UV lampou. Není tím omezeno jeho použití v obydlené domácnosti (neškodí toto zdraví lidí)?

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
21. listopadu 2012 Odpovědět

UV lampa působí pouze uvnitř v odvlhčovači. Zabraňuje tvorbě plísní v přístroji a čistí procházející vzduch od bakterií a spór plísní, aby se nešířily dále do prostoru. UV záření této lampy není škodlivé, neboť neproniká do místnosti. V neposlední řadě je možné UV lampu vypnout.

vank
24. listopadu 2012 Odpovědět

Dobrý den,
může přístroj pracovat několik dní v roce při teplotě až do mínus 1 st.C_
Děkuji Vank

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
26. listopadu 2012 Odpovědět

Dobrý den,
jak je zmíněno v parametrech je stroj pod + 5°C nepoužitelný. Pro teploty do 0°C lze použít odvlhčovač Master DHA 10 (http://www.odvlhcovace.info/master-dha-10), do nižších teplot již jen průmyslové adsorpční odvlhčovače Master DHA 160 a DHA 250 (http://www.odvlhcovace.info/adsorpcni-odvlhcovace).

Hana Beerová
27. prosince 2012 Odpovědět

Adsorpční odvlhčovač DH10 má nádobu na vodu a není
kondenzační,prosím vysvětlení.
Děkuji Beerová

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
28. prosince 2012 Odpovědět

Dobrý den,
kondenzace ve smyslu odvlhčování je srážení vody vlivem teploty.
Adsorpční odvlhčovač zachytává vodu speciálním kotoučem, ze kterého ji vytlačuje do nádržky.

Königsbauer
10. června 2013 Odpovědět

Má tento produkt podobné vlastnosi jako DH 721 a lze ho používat po delší dobu bez vypnutí? Lze si nastavit určitou vlhkost a odvlhčovač ji automaticky udržuje a v případě, že je rovná nebo nižší než nastavená uvádí se do režimu spánku a spíná se opět po překročení nastavené vlhkosti?
Děkuji

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
10. června 2013 Odpovědět

Dobrý den,

Jednoduše bych odpověděl: Ano, ve všech bodech.
Jedná se o model nahrazující DH 721 pro domácí použití, může běžet neustále s nastavenou vlhkostí (stupně nastavení: stálý provoz, do 50%, do 60%, do 70% a do 80%), odvlhčovač při dosažení stanovené vlhkosti odpojí kompresor a běží již pouze ventilátor, aby byla zajištěna homogenita vlhkosti v celém prostoru. Jediné co umí DH721 a DH720 ne, je znovu obnovení provozu po výpadku energie.

Táborská Hana
9. července 2013 Odpovědět

Dobrý den,
se snížením vlhkosti při použití tohoto typu odvlhčovače jsem spokojena. Za dobu 2 měsíců provozu po 3 hodinách denně se mi ale stalo, že se dvakrát nezobrazil displej. Objevily se jen neučité krátké čárky na některých znacích, jinak nic. Bylo to v případě nižší vlhkosti jak 60% a nebyl nastaven stupeň vlhkosti. Nevím , jestli je to závada na odvlhčovači nebo dělám nějakou chybu.
Při nezobrazení displeje pak nevím, co je nastaveno/čas, UV,ventilátor, stupeň nastavení %./
Děkuji

Vojtěch Šimůnek | EPROFI.CZ s.r.o.
9. července 2013 Odpovědět

Dobrý den,

asi by bylo lepší zařídit prohlídku v servisu. Doporučil bych jí, ale až po té co bude prostor vysušen, protože se evidentně nejedá o výraznou provozní závadu, vzhledem k tomu že přístroj odvlhčuje.

Petra Konopiská
4. října 2013 Odpovědět

Dobrý den , máme kamenný vlhký barák z jedné místnosti chci udělat šatnu,ale bojím se aby skříně a oblečení nezačali vlhnout a plesnivět, je možné zakoupit vysoušeč k tomuto účelu??asi by musel být v provozu pár hodin každý den je to vhodné??Jaký typ vysoušeče je vhodný.Děkuji

David Melichar | EPROFI.CZ
4. října 2013 Odpovědět

Dobrý den, odvlhčovače vzduchu jsou určeny ke snižování vzdušné vlhkosti v interiéru. Pokud vlhkost již nepřibývá nebo přibývá málo, použitím odvlhčovače dosáhnete jejího snížení a udržení na přijatelné úrovni. Několik prvních dnů poběží přístroj častěji, možná i stále, dále bude stačit nastavit jej na udržování cca 50% RH. Volba vhodného přístroje závisí na podlahové ploše místnosti, kde bude odvlhčovač pracovat. Master DH 720 je určen pro prostory do cca 45 m2 (viz Popis a parametry).

Josef Šotola
9. listopadu 2013 Odpovědět

Dobrý den, každou zimu bojujeme s plísní v ložnici o velikosti cca 20 m2. Odvhčovací tablety se neosvědčily. Jaký typ odvlhčovače je podle vás vhodný, 711, 716 nebo 720? Děkuji

David Melichar | EPROFI.CZ
12. listopadu 2013 Odpovědět

Na 20 metrů čtverečních postačí Master DH 711, ale pokud budete používat odvlhčovač i v dalších místnostech, oceníte UV-lampu, která brání rozšíření plísní z přístroje. Tou je vybaven pouze model DH 720. Nadhodnocením odvlhčovacího výkonu chybu neuděláte.

Marie Reitingerová
24. listopadu 2013 Odpovědět

Dobrý den,mám dotaz,máme starší domek nepodsklepený,bydlíme v přízemí v místnost je velká 75m3 a vlhkost je tak 70-80%. Nevím jaký odvlhčovač mám ty na Rohnson R 9020 nebo Rohnson R 9016 nebo Sinclair CFO-20N vůbec nevím jakou značku i jinou.kterou byste mi doporučili.Máme i plíseň v bytě a to větráme a topíme. Prosím poraďte. S pozdravem Marie Reitingerová

Jan Kotík | EPROFI.CZ
24. listopadu 2013 Odpovědět

Dobrý den,
pokud máte v domě plíseň, doporučil bych právě tento odvlhčovač - Master DH 720. Pro objem který uvádíte je jeho výkon optimální, navíc má jako jeden z mála odvlhčovačů UV lampu, která ničí spory plísní a další mikroorganismy ve vzduchu a tak ho dezinfikuje. Tento model je již několik let jednoznačně nejprodávanější z naší nabídky, má moderní typ chladiva i trvanlivý rotační kompresor. Ke značkám Rohnson a Sinclair se bohužel nemohu vyjádřit, jejich výrobky nenabízíme a neznám je.

Oldřich Křivan
15. května 2014 Odpovědět

Dobrý den,
mám odvlčovač DH 720 a v současné době se mi stává,že mi namrzá výparník,tepota místnosti je cca 15 stupńů.Nevíte kde by mohl být problém.
Děkuji.

Pavol Mayer Čajka
15. května 2014 Odpovědět

Dobrý den, dle slov servisáka to vypadá na únik chladiva. V každém případě je nutné stroj dopravit do servisu, takhle na dálku je těžké určit příčinu vady. Nejlépe bude když přístroj zašlete na adresu naší prodejny do Prahy na Koněvovu ulici č. 160. Přibalte prosím i kopii faktury, v případě že je odvlhčovač v záruční době. O průběhu reklamace-servisu zboží Vás budeme průběžně informovat. S pozdravem Pavol Mayer Čajka.

Šabatová Růžena
25. září 2014 Odpovědět

mám ten samý problém jako p.Křivan...namrzání výparníku.

Odvlčovač DH 720 již není v záruce, prosím o přibližnou cenu opravy, moc mi tím pomůžete

děkuji moc

Pavol Mayer Čajka | EPROFI.CZ
25. září 2014 Odpovědět

Dobrý den, pro přesné posouzení závady přístroje je nutné jej zaslat do servisu (nejlépe na adresu naši prodejny). Servisní technik následně určí příčinu závady a stanoví cenu opravy, kterou bychom s Vámi prvotně projednali a až po Vašem schválení přístroj opravili. Předběžná cena opravy je 1500,- (bez záruky). V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem Pavol Mayer Čajka.

Lubor Najman
30. září 2014 Odpovědět

Dobrý den, mám starší typ Master 720 bez UV lampy. Chci se zeptat, zda jde použít voda z nádržky např. na zalévání květin, nebo ji musím vylévat do odpadu. Přístroj používám ve sklepních prostorech kde je klasické zdivo a dlažba. Děkuji

kristyna
28. listopadu 2014 Odpovědět

dobry den
jak casto je treba menit...doplnovat-chladici tekutinu v odvlhcovacich .
kde se dana tekutina dostane koupit a jak narocne je jeji doplnovani.

pristroj teprve chceme kupovat-vsimla jsem si,ze je vice druhu pouzivane chladici tekutiny.
vetsina prodejcu ma v nabidce odvlhcovace,ale tekutiny k nim ne.
predem dekuji za odpoved

Šárka
16. listopadu 2020 Odpovědět

dobry den
jak casto je treba menit...doplnovat-chladici tekutinu v odvlhcovacich .
kde se dana tekutina dostane koupit a jak narocne je jeji doplnovani.

pristroj teprve chceme kupovat-vsimla jsem si,ze je vice druhu pouzivane chladici tekutiny.
vetsina prodejcu ma v nabidce odvlhcovace,ale tekutiny k nim ne.
predem dekuji za odpoved

Pavol M.Čajka
25. listopadu 2020 Odpovědět

Dobrý den,

u našich odvlhčovačů není nutné doplňovat nebo měnit chladící kapalinu. Je to uzavřený okruh, o který se nestaráte, musíte jen občas vičistit prachobý filtr, to je celá údržba.

S pozdravem

Eprofi.cz

Jiří Holina
15. dubna 2015 Odpovědět

Dobrý den, chtěl bych se zeptat: uvedená plocha prostoru m2 je vztažená na plochu podlahy, nebo na plochu všech stěn.

Děkuji.
Holina

Pavol Mayer Čajka | EPROFI.CZ
15. dubna 2015 Odpovědět

Dobrý den, uváděná plocha prostoru k určení v metrech čtverečních je vztažená na podlahovou plochu místnosti.
Děkuji za projevený zájem a důvěru. Přeji příjemný den.
S pozdravem Pavol Mayer Čajka

Prokšová jana
30. července 2016 Odpovědět

Dobrý den, měla bych zájem o odvlhčovač vzduchu DH720 ,Chci se zeptat zda by byla možnost přístroj koupit i na splátky. Děkuji za odpověd.

Pavol Mayer Čajka
1. srpna 2016 Odpovědět

Dobrý den. V současné době nenabízíme prodej na splátky. Formou platby může být zálohová faktura - převodem či na dobírku, platba u převzetí zboží od přepravce. Popřípadě za hotové na naší prodejně v Praze.
S pozdravem Pavol Mayer Čajka

Marian Sztefek
30. ledna 2022 Odpovědět

Dobrý den
mám od vás zakoupeny odvlhčovač Master DH 720 ,dva a pul roku fungoval bez problému a teď mi začal fušovat po hodině až dvou mi začne blikat kontrolka zapnuti i když je v pokoji vlhkost ještě 60% a když ho vypnu a zapnu tak zase odvlhčuje ale zase jen hodinu a pak zas kontrolka začne blikat a vypne se kompresor a točí se jen ventilátor.Celý stroj jsem vyčistil a nasávaní vzduchu vyfoukal stlačeným vzduchem 3 hodiny fungoval a pak nastal zase ten samý problém.V návodu jsem se nic nedočet co by to mohlo způsobit tak se obracím na vás z tímto problémem.
Děkují za odpověď a přeju krásny den
Sztefek Marian

Nataša Kebusová
22. září 2022 Odpovědět

Dobrý den,
mám odvlhčovač Master DH 720 a a v současné době se mi namrzá výparník a neodvlhčuje. Když ho pustím je stále namrzlý. Můžete mě napsat jak mám závadu odstranit nebo zda je poblíž servis, který by mě odvlhčovač opravil. Jsem z Jičína ve Východních Čechách.
Děkuji za odpověď.
Kebusová Nataša

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody