Bazénový odvlhčovač AMCOR DSR20

Záruka 2 roky
Dostupnost již se nevyrábí
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
72 kg
Elektrický příkon
1 880 W
Průtok vzduchu
1 500 m3/hod
Odvlhčovací výkon
120 l/24h
Rozsah teplot
10–35 °C
Pracovní vlhkost
20–100 % RH
Chladivo
R 410A
Krytí
IP43
Rozměry (d x š x v)
655 x 490 x 620 mm

Popis

Bazénový odvlhčovač Amcor DSR20 odstraňuje vzdušnou vlhkost na principu na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu dokáží podle potřeby udržet v rozmezí 20 – 80 %. Součástí výbavy odvlhčovačů Amcor je automatické odmrazování. 

Odvlhčovače DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malý box který se instaluje na zvoleném místě. DSR odvlhčovače se hodí i do průmyslových prostor. 

Odvlhčovač Amcor DSR20 je robustní stroj určený pro instalaci v exteriéru. Používá se tam, kde je zapotřebí zařízení s velkým výkonem a je možnost jej umístit do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. 

Vysoušeč Amcor DSR20 je určený pro vnitřní bazény, u kterých není zavedena vzduchotechnika. Zamezují kondenzaci páry na stěnách a oknech a odstraňují ze vzduchu vlhkost - příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor se používají  nejen v bazénech, ale na různých místech, kde vznikají problémy se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. Odvlhčovače jsou vybaveny filtry proti prachu a zároveň s odvlhčením zlepšují také čistotu vzduchu.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody