Bazénový odvlhčovač AMCOR DSR12

Záruka 2 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
66 kg
Elektrický příkon
1 490 W
Průtok vzduchu
1 400 m3/hod
Odvlhčovací výkon
80 l/24h
Rozsah teplot
10–35 °C
Pracovní vlhkost
20–100 % RH
Chladivo
R 410A
Krytí
IP43
Rozměry (d x š x v)
655 x 490 x 620 mm

Popis

Odvlhčovač Amcor DSR12 je vyroben z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Vlhkost vzduchu udržuje dle potřeby v rozmezí 20 – 80 %. Dovlhčovače Amcor jsou vybaveny automatickým odmrazováním. 

Vysoušeče DSR mají externí regulátor vlhkosti s nízkonapěťovým napájením. Je to malý box který se instaluje na zvolené místo. DSR odvlhčovače se hodí i do průmyslových prostor. 

Odvlhčovač Amcor DSR12 je robustní stroj pro instalaci mimo interiér. Používá se tam, kde je zapotřebí zařízení s vysokým výkonem a je možnost jeho umístění do prostor mimo místnost, kterou chceme odvlhčit. 

Odvlhčovače Amcor je určený pro vnitřní bazény, u kterých není vzduchotechnika. Zamezují kondenzaci páry na stěnách a oknech, odstraňují ze vzduchu vlhkost - příčinu vzniku plísní. Bazénový odvlhčovač Amcor DSR12 lze využít všude, kde vznikají problémy se zvýšenou vzdušnou vlhkostí, nejen v bazénech. Odvlhčovače jsou vybaveny filtry prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují také čistotu vzduchu.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody