Odvlhčovač vzduchu REFREDO T8 plus

Záruka 2 roky
Dostupnost již se nevyrábí
Cena dopravy 129  Kč

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
2,3 kg
Elektrický příkon
40 W
Průtok vzduchu
40 m3/hod
Odvlhčovací výkon
0,7 l/24h
Rozsah teplot
10–50 °C
Určeno pro prostor
8–12 m2
Hlučnost (A) / 7m
20–40 dB
Barva
bílá
Rozměry (d x š x v)
150 x 228 x 373 mm

Popis

Mini odvlhčovač značky REFREDO T8 plus je malý, ale účinný pomocník v boji s nadměrnou vlhkostí. Díky svým kompaktním rozměrům pouhých 228 x 150 x 373 mm jej lze umístit prakticky kamkoliv, kde se problém s nežádoucím vlhkem vyskytne.

Mini odvlhčovač značky REFREDO T8 plus je malý, ale účinný pomocník v boji s nadměrnou vlhkostí. Díky svým kompaktním rozměrům pouhých 228 x 150 x 373 mm jej lze umístit prakticky kamkoliv, kde se problém s nežádoucím vlhkem vyskytne.

Odvlhčovač T8 plus funguje na bázi Peltierova článku, díky němuž je velmi lehký a tichý. Peltierův článek využívá pouze elektrické energie, v přístroji se tedy nenachází kompresor ani chladící plyny. Jeho užití je tak šetrné i pro životní prostředí. Mini odvlhčovač REFREDO je skvělý do menších místností či hůře větraných prostor, jako jsou šatny, koupelny, či spíže. Díky kapacitě odvlhčování 750ml za den a objemu nádržky na kondenzát 2000ml je REFREDO T8 plus plnohodnotným a praktickým domácím vysoušečem.

Nejen malé rozměry: Přístroj je prakticky a jednoduše navržený s moderním designem, proto se nestává rušivým prvkem pro interiér.

Nejen odvlhčování: Přístroj je také vybaven prachovým filtrem, který je schopen zachytit větší nečistoty ze vzduchu.

Praktický a efektivní: Kapacita odvlhčování je 750ml za den, objem nádržky na kondenzát 2000ml, užitečnou funkcí odvlhčovače je automatické vypnutí při naplnění nádržky kondenzátu.

Ideální využití: Odvlhčovač REFREDO T8 plus je navržen pro prostory, které se obtížně odvětrávají a drží se v nich vyšší vlhkost, která může zapříčinit vznik plísní a nežádoucího zápachu. Převážně jde o šatny, kuchyně, koupelny, komory ale také další místa, ve kterých se drží vlhkost

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Karel Kotyza
18. dubna 2019 Odpovědět

Dobrý den,zakoupil jsem si odvhčovač vzduchu
REFREDO T8 plus.Jako chovatel ex.ptactva jsem potřeboval připojení na spínací hodiny a tady nastal zásadní problém. Odvlhčovač se dá uvést do provozu
pouze mechanicky - spinačem.
Existuje nějaké řešení?

Michal Končitík
23. dubna 2019 Odpovědět

Dobrý den,

tento model, ani většina dalších na spínací hodiny nefunguje, protože mají el. ovládání. Vy potřebujete odvlhčovač s manuálním přepínačem, ten má jako nejmenší Sakura SPD 10-SDR, níže na stránce je na ni odkaz.

S pozdravem

Eprofí.cz

Tůma Josef
9. listopadu 2020 Odpovědět

Dobrý den jaká je nejnižší teplota při které tento odvlhčovač funguje. Hledám něco malého co bych mohl mít v autě abych ráno ci večer neměl od podzimu do jara věčně zamlžená či orosená okna. Různé silicagelové granuláty apod. nejsou k ničemu. Děkuji

Pavol M.Čajka
9. listopadu 2020 Odpovědět

Dobrý den. Odvlhčovač REFREDO T8 plus je možné užít v teplotách od 10 - 50°C. Pro užití v autě přes podzim až jaro nebude vhodný. Pro nízké teploty kolem nuly a níže je vhodné chemické odvlhčování - adsorbce. Bohužel v naší nabídce pro Vaše použití nemáme sortiment v nabídce.
Předem děkuji za pochopení a přeji příjemný den.

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody