TOP Kategorie

Nejlepší produkty na eprofi.cz

Vybrané produkty

O nás

Odvlhčovače a vysoušeče vzduchu

HODNOTNÉ DÁRKY k odvlhčovačům značky MASTER!
U nás je možné zboží vyzvednout či nezávazně vyzkoušet po domluvě osobně v prodejně na adrese eProfi.cz, Koněvova 160, Praha 3. Více informací >>

Našim zákazníkům také doporučujeme : Klimatizace.zde.cz - Kvalitní mobilní klimatizace renomovaných výrobců.


Proč odvlhčovač vzduchu?

Dobrá izolace moderních budov přispívá ke vzniku zvýšené vlhkosti. Velký podíl na zvýšené vlhkosti mají běžné aktivity, jako je lidské dýchání, vaření, sprchování, odpařování rostlin atd.

Zvýšená vlhkost vede ke vzniku plísní na zdech, odlepování tapet, škodám na omítkách. Hniloba se může dostat i na dřevěné stavební nosníky a postupně narušovat celou budovu. Stavba se zvýšenou vlhkostí, ve které nejsou používány odvlhčovače vzduchu, může mít neblahé následky pro lidské zdraví.
Zvýšená vlhkost napomáhá vzniku zánětů kloubů a revmatu, výskytu roztočů a zvyšuje riziko astmatu.

Pro rychlé vysoušení vzduchu se odvlhčovače často používají spolu s topením, které nabízíme na www.profesionalni-topidla.cz

-->

Proč nakupovat odvlhčovače u nás?

Nejžádanější skupiny produktů na Odvlhcovace.info

Domácí odvlhčovače a vysoušeče

Domácí odvlhčovače vzduchu slouží ke snižování vzdušné vlhkosti v domácnostech se zvýšenou vlhkostí. Využít je lze při vysoušení zdiva po povodních a haváriích, během malování a rekonstrukcí, ale také pro regulaci vzdušné vlhkosti, vznikající během vaření, koupání nebo sušení prádla. Domácí odvlhčovače vzduchu využijí i pěstitelé, chovatelé nebo sběratelé.

Profesionální (průmyslové) odvlhčovače a vysoušeče zdiva

Profesionální odvlhčovače značek Master a Atika jsou využívány zejména na stavbách, záchrannými složkami a obecními úřady při povodních a vodovodních haváriích, v archivech knihoven a všude tam, kde je nutné efektivně odstraňovat přebytečnou vzdušnou vlhkost.

Kamenná prodejna Koněvova 160, Praha 3
Zavolejte nám 222 523 380 Napište nám
Naši odborníci
Pavol Mayer Čajka 739 469 908
Michal Končitík 739 469 908
Eprofi obchody